istanbul escort
Arı Maya – Maya the Bee Movie 2014 Türkçe Dublaj Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
362 Görüntülenme

Arı Maya – Maya the Bee Movie 2014 Türkçe Dublaj Full izle

1 2 3

Animasyon ve çizgi film severler ekran başına. “Arı Maya” çizgi filmi Alexs Stadermann sayesinde beyaz perdeye uyarlanmıştır. Filmi seslendiren Richard Roxburgh , Sefa Zengin , Ziya Kürküt , Noah Taylor ve Kodi Smit-McPhee gibi isimler dublajlarını çok iyi yapmışlardır. Yapımcılığını ise Jim Ballantine ve Barbara Stephens birlikte üstlenmişlerdir.
Dünyaya gözlerini yeni açan arı Maya çevresindeki diğer arılardan biraz farklıdır, onların aksine diğer arıların koyduğu kovan kurallarına uymaz. Kovanlarındaki arı sütü çalındığında bulundukları tepenin ilerisinde yaşayan yaban arılarından şüphelenirler ve Maya’nın da bu olayda suç ortağı olduğu düşünülmektedir. Maya en yakın arkadaşı Willy hariç kimseyi suçsuz olduğuna ikna edemez ve ikili yaban arılarının yaşadığı kovana doğru maceralı bir yolculuğa çıkar. Arı Maya 2014 filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Arı Maya 2014 filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için Arı Maya 2014 türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Arı Maya 2014 izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Arı Maya 2014 full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin ? hdfilmevreni1.co iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

    panelci.org

    Renew Now