istanbul escort
Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
351 Görüntülenme

Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Full izle

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Arınma Gecesi 3
Sinema severler tarafından devamı gelmesi beklenen seri Arınma Gecesi, üçüncü filmin vizyon tarihini açıkladı. 2016 filmleri arasında yer alması planlanan filminin fragmanları dahi büyük ilgi görmektedir. Filmin vizyon tarihi 2016 yılının Temmuz ayı olarak planlanmaktadır.

Arınma Gecesi 3 izle
Arınma Gecesi Seri Konusu
İkinci filmi ile sinema severlerin ilgisini çekmeyi başaran Arınma Gecesi, ilgi çekici konusu ile seyircide büyük bir merak uyandırmaktadır. Seride, Amerika sayısı hızla artan suçlulara bir çözüm bulunamamaktadır. Suçluların hepsini tutacak kadar hapishanelerde yeterli yer kalmayınca, hükümet bir arınma gecesi düzenlemeye karar verir. Böylece 12 saat boyunca suçlulara karışılmayacak, polis aranmayacak ve hastanelerden yardım istenmeyecektir. Serbest kalan suçlulara cezayı halk verecektir.
Arınma Gecesi 3 Künyesi
Arınma Gecesi 3 film kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer almaktadır. Gerilim ve korku filmleri ögeleri içeren filmin yönetmen koltuğunda ve senaryosunda James DeMonaco yer almaktadır. Arınma Gecesi 3 izle, 1 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girmesi beklenmektedir. ABD yapımı olan filmde Frank Grilla, Elizabeth Mitchell gibi isimler yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler