istanbul escort
Aşk Uğruna 2015
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
687 Görüntülenme

Aşk Uğruna 2015

1 2 3 4 5 6

Savaşın en kötü yanı geride bıraktıkları olsa gerek. Savaşın toplumlara yaptığı tahribatlar ziyadesiyle toplumları bitik duruma getirmektedir. Bu bitmişlik aileleri ve arkadaşları birbirinden ayırmaktadır. Aşk Uğruna izle filmi de savaşın tüm kötü yanlarını gözler önüne sermektedir. Aşk Uğruna filmi 1940 yıllarında geçmektedir. Bu yıllarda Fransa’da gerçekleşen savaş tüm içtenliğiyle gözler önüne serilmiştir. Küçük bir kasabada ikamet eden Lucile Angellier ve onu hiç rahat bırakmayan kaynanası Kristin Scott Thomas ile birlikte savaştaki eşini beklemektedir. Paris’in işgal edilmesinin ardından kasabaları yerli halkla dolup taşmıştır. Bu doluluk beraberinde Alman ordusunu da getirmiştir. Alman askerleri tüm kasabalıyı ele geçirmiş ve bir kısmı buraya yerleşmiştir. Lucile’nın da evinde bir alman askeri kalmaktadır.
Lucile başlarda bu alman askeri Bruno von Falk’ı önemsemez fakat onun yakışıklılığına ve cazibesine dayanamayıp aşık olur. Bu aşk her ikisi içinde büyük sorunlar yaratacaktır. Aşk Uğruna izle filminin yönetmenliğini Saul Dibb üstlenmiştir. Filmin senaryosunu Saul Dibb kaleme almıştır. Filmin yapımcılığını ise Andrea Cornwell ve Michael Kuhn yürütmüştür. Filmde yer alan oyuncular ise Michelle Williams , Kristin Scott Thomas , Alexandra Maria Lara , Margot Robbie ve Sam Riley gibi isimler yer almaktadır. Film bizlere 1 saat 47 dakikalık harika bir savaş senaryosu sunacak. 15 Mayıs 2015 tarihinde vizyona girecek filmde bir sürü dramatik olay bulunmaktadır. Aşk Uğruna 2015 filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Aşk Uğruna 2015 filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için Aşk Uğruna türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Aşk Uğruna izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Aşk Uğruna full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

    panelci.org

    Renew Now