Bitirim Karınca | Sansürsüz dizi film izle
Bitirim Karınca
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
610 Görüntülenme

Bitirim Karınca

1 2 3 4 5 6

2006 yapımı olan bu animasyon filmi sizlere eğlence adına her şeyi sunacak. filmin senaryosunu John A. Davis ve John Nickle kaleme almıştır. Yönetmenliğini ise John A. Davis üstlenmiştir. Filmin seslendirmesini ise Julia Roberts, Nicolas Cage ve Paul Giamatti gibi ünlü isimler yapmıştır. Filmin 1 ödülü ve 2 ödül adaylığı bulunmaktadır.

10 yaşındaki zavallı Lucas Nickle (Zach Tyler Eisen) bir türlü rahat yüzü görmez. Ailesiyle birlikte kısa süre önce yeni bir şehre taşınan Lucas, henüz tek bir arkadaş bile edinememiştir. Kendisinden birkaç yaş büyük ablası Tiffany’den (Allison Mack) zulümden başka şey görmez; evlilik yıldönümlerini kutlamak için Puerto Vallarta’ya haftasonu tatili planlamakla meşgul anne babası da (Cheri Oteri ve Larry Miller) son günlerde onunla pek ilgilenememektedir. Buna karşılık Lucas da bahçesindeki karıncaları yok etmekten keyif alır; yaşamakta olduğu hayal kırıklığının acısını savunmasız toprak tepeciklerini ve sakinlerini tekmeleyerek, ezerek ve hortumla suya tutarak çıkarmaktadır.

Ancak Lucas’ın bilmediği şey ayağının hemen altında yaşayan ve hareketli bir dünya olduğudur ve kendisinin ‘bir sürü aptal karınca’ olarak gördüğü canlıların çok gelişmiş bir toplum yaşamı; ve her birinin adı, ilişkileri, sorumlulukları ve duyguları vardır. Evlerinin ‘Yok edici’ Lucas tarafından yerle bir edilmesinden bıkan karıncalar, onunla savaşmaya karar verirler. Bitirim Karınca filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Bitirim Karınca filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için Bitirim Karınca türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Bitirim Karınca izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Bitirim Karınca full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar