istanbul escort
Çelik Adam – Man Of Steel
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
947 Görüntülenme

Çelik Adam – Man Of Steel

1 2 3 4 5 6 7

Küçük yaşlarda belli olur bazı özellikler. Örneğin zeki insanlar küçük yaşlarda zeki olduklarını bir şekilde kanıtlarlar. bu onların ellerinde olmayan fakat duruma göre hareket etmeyi becerebilen beyinleridir. Batman ve Süperman Full Hd izle filminin konusu da bu şekilde başlıyor. Clark, küçük yaşlarda bir takım güçlerle donatılmıştır. Clark, bu özel güçleri nasıl ve ne şekilde kullanabileceğini kestirememektedir. Bir gün okul otobüsü normal seyrinde devam ederken yola yuvarlanır. Bir çok öğrencinin mahsur kaldığı bu servisi Clark kurtarmak ister.
Clark’ın bu davranışı tamamen iç güdüseldir. Bu olaydan sonra çok güçlü bir vücudunun olduğunu ve çok hızlı davranabildiğini anlamaya başlar. Peki Superman bu gücü ne şekilde kullanacaktır. Filmin baş rolünde Henry Cavill bulunmaktadır. Ona eşlik eden isimse hepimizin çok iyi tanıdığı ve bir çok ünlü filmde yer alan oyuncu Russell Crowe’un ta kendisidir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Zack Snyder bulunmaktadır. filmin senaryosunu ise Christopher Nolan , Jonathan Nolan , David S. Goyer , Jerry Siegel ve Joe Shuster gibi ünlü isimler kaleme almıştır. Filmde yer alan başlıca oyuncu kadrosu; Henry Cavill , Amy Adams , Michael Shannon , Kevin Costner ve Russell Crowe şeklindedir. Man Of Steel filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Çelik Adam filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için Batman ve Süperman Adaletin Şafağı izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Çelik Adam izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Çelik Adam full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

    panelci.org

    Renew Now