istanbul escort
Deniz Seviyesi 2014
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
616 Görüntülenme

Deniz Seviyesi 2014

1 2 3 4 5

Bazen geride aşklar, yaralar ve ağlayan gözler bırakıp gideriz. Belki bunu isteyerek yapmayız fakat yine de gideriz. Peki ya geride kalanlar ne yaparlar diye hiç düşündük mü? Her zaman giden şanslıdır geride kalan ise hep üzüntü ve keder içerisinde yaşamına devam eder.
Deniz Seviyesi izlerken, kalplere gömülmüş ve üstü tozlanmış bir aşkın hikayesine tanık olacağız. Bazı aşlar aradan geçen yıllara aldırmadan bazı kalplerde yeşil kalabildiğini göreceğiz. Damla, genç ve alımlı bir iş kadınıdır. Güzelliğiyle büyüleyemeyeceği erkek yok gibidir. kocasının işinden dolayı New York’ta yaşamaktadır. Kocasıyla beraber çok mutlu bir evliliği olan çift yakın bir zamanda da bebek beklemektedir.
Hamileliğin 6. ayında olan Damla aslında bu bebeği istememektedir. Çünkü kendisini bir anne adayı olarak henüz göremez. Bu sıralarda Türkiye’de oturan kuzeninden bir telefon gelir ve Ayvalık’ta bulunan yazlığı satacağını söyler. Bu yazlık Damla için öylesine önemlidir ki; Çünkü çocukluğu ve gençliğinin büyük bir bölümü ub yazlıkta geçmiştir. Kocasını da yaptığı şirinliklerle ikna eden Damla sonunda evi alır ve Türkiye’ye gelirler.
Damla’nın asıl amacı ise sonradan ortaya çıkar. Yıllar önce hiç haber vermeden bırakıp gittiği çocukluk aşkı ve arkadaşı olan Burak’a neden bırakıp gittiğini anlatmak ister. Burak’ın nasıl tepki vereceğini hiç tahmin edememektedir. Ama her ne olursa olsun Burak’a yaşadıklarını ve sebeplerini anlatacaktır. En iyi yönetmen ve en iyi Kadın oyuncu ödülü alan Deniz Seviyesi filmi, 6 dalda Altın Koza Ödülüne layık görülmüştür. Yönetmen koltuğunda Nisan Dağ ve Esra Saydam bulunmaktadır. Bu harika dram öyküsünü ise Nisan Dağ ve Esra Saydam birlikte kaleme almışlardır. Yapımcılığını ise Esra Saydam yürütmüştür. Filmin bir diğer isimleri ise “Things I Cannot Tell” ve “Across the Sea” şeklinde belirtilmiştir. Deniz Seviyesi 2014 filmini full hd veya 720p seçenekleriyle sitemizden HD olarak
izleyebilirsiniz. Deniz Seviyesi yapımını ayrıca 720p izlemek isteyen izleyiciler için Deniz Seviyesi hd izle bölümünden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Deniz Seviyesi full izlerken bir problemle karşılaşırsanız veya düşüncelerinizi bildirmek için
aşağıda bulunan yorum yap yerinden bizlere yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en mükemmel Deniz Seviyesi 1080p izle seçeneğini sağlarken bizlere bir teşekkürü çok
görmeyin

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

  panelci.org

  Renew Now