istanbul escort
Dying of the Light – Terörist Avı 2015
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
159 Görüntülenme

Dying of the Light – Terörist Avı 2015

CIA ajanlarının en kötü anları mesleği bırakmak zorunda kaldıkları anlardır. Bu anlarda çok zor durumda hissederler ajanlar. Terörist Avı izleyicilerini en iyi etkileyen şeyse aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Nicolas Cage görmektir. Nicolas Cage bu filmde biraz daha durağan bir role bürünmüştür. Terörist avı filmi ilk olarak Toronto Dilm Festivalinde ön plana çıkmıştır. Cage’in filmdeki rolü ise emekli olmak üzere olan bir ajanı canlandırmaktadır. Her zaman olduğu gibi rolüne bire bir uyan oyuncu harika bir iş çıkarmıştır.
Evan Lake, bürosu tarafından emekli edilmeye çalışılmaktadır. Fakat o mesleğinin getirdiği yaptırımları tam olarak yerine getiremediğine inanmaktadır. Evan Lake son bir düşmanı olan Banir’i hala yakalayamamıştır. Banir’i yakaladığında mesleği bırakacağına söz vermiştir. Terörist Avı filminin yönetmenliğini Paul Schrader üstlenirken hem de senaryosunu kaleme almıştır. Dying of the Light filminin yapımıcılığını ise Todd Williams ve Scott Clayton birlikte yürütmüşlerdir. Filmde rol alan oyuncu kadrosunda Nicolas Cage , Anton Yelchin , Irène Jacob , Alexander Karim ve Aymen Hamdouchi gibi önemli isimler göze çarpıyor. Terörist Avı filmini full hd veya 720p seçenekleriyle sitemizden HD olarak
izleyebilirsiniz. Terörist Avı yapımını ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyen izleyiciler için Terörist Avı türkçe dublaj izle bölümünden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Terörist Avı izlerken bir problemle karşılaşırsanız veya düşüncelerinizi bildirmek için
aşağıda bulunan yorum yap yerinden bizlere yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en mükemmel Terörist Avı full izle seçeneğini sağlarken bizlere bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar