istanbul escort
Hızlı ve Öfkeli 7, Fast and Furious 7
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,102 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 7, Fast and Furious 7

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

“Hızlı ve Öfkeli” serinin en güzel filmiyle geliyor. Filmin çekimleri 2013 yılında başlamıştır. Fakat acı bir kayıptan dolayı 2014 yılında vizyona girememiştir. Ünlü oyuncu Paul Walker, geçirdiği bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiştir. Bu yakınları için çok acı verici bir durumdu. Aynı zamanda da film sektörü içinde oldukça büyük bir kayıptı… Hızlı ve Öfkeli 7 filmi 6 filmin ardından büyüyerek çok büyük bir film haline geldi. 2001 yılında başlayan bu serüven 2015 yılına kadar devam etmiştir. 14 sene boyunca devam eden bu seri en iyi seri film olma ünvanını da beraberinde getirmiştir.

Hızlı ve Öfkeli 7 izle
En iyi filmlerin yapıldığı ülke olan ABD(Amerika Birleşik Devletleri) bu film için 250.000.000$ gibi büyük bir bütçeyle filmin çekimlerini tamamlamıştır. Filmin bu kadar bütçeyle çekilmiş olması filmin albenisini oldukça artırıyor. Gişe hasılatları ise bu paranın kat ve kat fazlasını kazandıracaktır tabi ki. Hızlı ve Öfkeli 7 filminin bu serisinde ise kahramanlarımız özgürlüklerini kazanmışlardı. Artık onlar birer suçlu değil sıradan birer vatandaş olmuşlardı. Brian O’Conner, Dominic Toretto, Letty Ortiz ve Mia Toretto birlikte yaşamaktadırlar. Gisèle’nin ölümünün ardından büyük bir şok yaşayan Han birlikte hayalini kurdukları yere yani Tokyo’ya geri dönmüştür.
Hızlı ve Öfkeli 7
Burada sokak yarışçılarından kaçan Han, büyük bir arabanın çarpmasıyla arabası devrilir. Han, arabanın içerisinde can çekişirken birden araba alev alarak patlar. Bu patlamanın ardındaki isimse hiç yabancı değildir. Hepimizin aksiyon filmlerinde sıkça gördüğü ve her filmini severek izlediği isim Jason Statham’ın ta kendisidir. Deckard Shaw olarak karşımıza çıkacak olan oyuncu kardeşi olan Owen Shaw’ın intikamı için geri dönmüştür. Bir suikastçı olan Deckard, Hızlı ve Öfkeli 7 ekibinin tüm adamlarından intikam almak için savaşacaktır. Toretto ve diğer üyelerin peşine düşen Deckard usta bir katildir. Own içinde yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Kahramanlarımız artık kendi hayatları için arabalarını sürecektir.
Hızlı ve Öfkeli 7 hd izle
Filmin yönetmen koltuğundaki isimse çok ilginçtir. Genç yönetmen James Wan yer almaktadır. Filmde yer alan oyuncu kadrosu oldukça kalabalıktır. Tamamen yıldızlar topluluğu denebilecek kadar iyi bir kadro. Jason Statham , Vin Diesel , Paul Walker , Michelle Rodriguez , Dwayne Johnson, Sung Kang, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Lucas Black, Kurt Russell, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky, Gal Gadot, John Brotherton, Luke Evans, Tony Jaa, Djimon Hounsou, Noel Gugliemi, Sung Kang, Ronda Rousey, John Cenatiempo, Anna Colwell, Alex McGee, Roman Mitichyan, Cori Sims, Sasha Casares ve Stephanie Jones (II) gibi ismler yer almıştır. Filmin bestecisi ise Brian Tyler’dır. Yapımcılığını ise Neal H. Moritz, Vin Diesel ve Michael Fottrell üstlenmiştir. Tüm bu harika sahnelerinin görüntü yönetmeni ise Marc Spicer ve Stephen F. Windon gibi ünlü isimlerdir. Hızlı ve Öfkeli 7 filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Hızlı ve Öfkeli 7 filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için Hızlı ve Öfkeli 7 türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Hızlı ve Öfkeli 7 izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Hızlı ve Öfkeli 7 full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Hızlı ve Öfkeli 7, Fast and Furious 7" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

  panelci.org

  Renew Now