istanbul escort
Kolpaçino 1
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
570 Görüntülenme

Kolpaçino 1

1 2 3 4 5 6

Uzun süredir hasret kaldığımız bir komedi filmi, en çok replikleri izlenen, en iyi espirilerin yapıldığı bir yapım tabi ki Kolpaçino 3 izle filmi. Bu filmi bu seviyeye getiren ise Şafak Sezer’in ta kendisidir. Sezer, bu filmle beraber yıldızını parlatmış ve bir çok komedi filmi yapımcısının dikkatini çekmiştir. Rolünü en iyi şekilde yapan oyuncunun asıl sırrı ise ekip arkadaşlarıdır. Böylesine iyi yetenekleri tek bir çatı altında toplamayı başarmış ve uzun soluklu bir filmle tanınmıştır.
İstanbul büyük bir memleket. Bu memlekette tutunmakta çok zor, yaşamakta. Böylesine bir yerde kenar mahalle delikanlıları ve illegal işleri yapan babalar her zaman bulunur.

Kolpaçino 1 Sansürsüz izleÖzgür ve arkadaşları ise illegal işler yapmamaktadırlar fakat hiç bir zamanda doğru dürüst gitmemiştir işleri. Bir gün büyük kumar babalarının olduğu bir mekana gelirler. Bu mekana geldiklerinde ise ortalıkta hiç kimse kalmamıştır. Bu olay onların üstüne kalınca işler iyice sarpa sarar. Kolpaçino 3. Devre izle filmiyle devam eden filmde sizleri hayatınız boyunca unutamayacağınız bir komedi tufanı bekliyor olacak. Asıl bombayı ise Kolpaçino 3 izleyicilerine veren Şafak Sezer izleyiciyi büyük bir merak içerisinde bırakmıştır. Yerli komedi filmlerinin tek adresi hdfilmevreni1.co sizlere en iyi replikleri sunmaktan gurur duyar

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kolpaçino 1" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?