istanbul escort
Koro – Boychoir 2015
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
399 Görüntülenme

Koro – Boychoir 2015

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Zeki bir çocuk olan Alex, girdiği hiç bir okulda rahat durmamaktadır. Babası onun düzgün bir öğrenci olup okulunu bitirmesini istemektedir. Aynı zamanda koro şefi olan bu adam bir gün oğlununda onun gibi büyük bir şef olduğunu hayal etmektedir. Fakat bu hayaline hiç uymayan bu evlat babasının başına çorap örecektir. “Boychoir” adlı film 2014 yılında çekimlerine başlanmıştır.
08 Mayıs 2015 tarihine yetiştirilen bu film, dram türünün en iyi örneklerini oluşturmaktadır. Film farklı ortamlarda çekilerek izleyiciye aynı zamanda görsel bir şölen sunmaktadır. Boychoir izle filminin yönetmenliğini François Girard üstlenmektedir. Filmin senaryosunu ise Ben Ripley kaleme almıştır. Filmin yapımcılığını ise Carol Baum ve Judy Cairo gibi ünlü isimler yürütmüştür. Filmde yer alan oyuncular ise Dustin Hoffman , Kathy Bates , Josh Lucas , Kevin McHale ve Eddie Izzard gibi isimler yer almıştır. Film bizlere 1 saat 43 dakikalık harika bir şölen sunacaktır. Boychoir filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Boychoir filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için Boychoir türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Boychoir izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Boychoir full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar