istanbul escort
Life After Beth – İkinci Şans 2014 Türkçe Dublaj Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
504 Görüntülenme

Life After Beth – İkinci Şans 2014 Türkçe Dublaj Full izle

1 2 3 4 5 6

Eğlenceli ve bir o kadar da gerilimli bir İngiliz yapımı sizlerle olacak. Filmde bahsi geçen oyuncuların komik hallerine tanık olacağız. Şöyle bir şey düşünün; sevgilinizi yeni kaybettiniz ve hayatta artık tutunacak bir şeyiniz kalmadı. Tam da bu anda sevgiliniz mezarından çıkıp gelse ne yapardınız? Korkunç olduğu kadar da iyi bir durum aslında. İkinci Şans izlerken yer yer gülecek yer yerse gerilimi iliklerinizde hissedeceksiniz.
Filmin komedi filmi oluşu sizleri yanıltmasın. Zach, küçük bir kaza sonucu sevgilisini kaybetmiştir. Onun üzüntüsünden artık yemeden içmeden kesilmiştir. Allah’ın bir lütfu olsa gerek ki sevgilisi Beth, mezarından kalkarak onun yanına gelmiştir. Başlarda çok korkan genç daha sonra çok sevinmiştir.
Beth ve Zach yapamadıkları tüm eğlenceleri şimdi yapacaklardır. İkisi içinde hayat yeni başlamıştır. Eğlenceli bir zombi sevgili filmi sizlerle olacak. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Jeff Baena üstlenmiştir. Yapımcılığını ise Elizabeth Destro ve Tracey Landon birlikte yürütmüşlerdir. Filmde rol alan oyuncu kadrosunda ise Anna Kendrick , Matthew Gray Gubler , John C. Reilly , Dane DeHaan ve Cheryl Hines gibi genç isimler rol almaktadır. İkinci Şans filmini full hd veya 720p seçenekleriyle sitemizden HD olarak
izleyebilirsiniz. İkinci Şans 2014 yapımını ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyen izleyiciler için İkinci Şans türkçe dublaj izle bölümünden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
İkinci Şans 2016 izlerken bir problemle karşılaşırsanız veya düşüncelerinizi bildirmek için
aşağıda bulunan yorum yap yerinden bizlere yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en mükemmel İkinci Şans full izle seçeneğini sağlarken bizlere bir teşekkürü çok
görmeyin ? hdfilmevreni1.co iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

    panelci.org

    Renew Now