istanbul escort
Nightfall in India – Hindistanda Gece Şelalesi 2014
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
550 Görüntülenme

Nightfall in India – Hindistanda Gece Şelalesi 2014

1 2 3 4 5 6

Senaryosunu David Planell ve Pablo Burgués’in kaleme aldığı Hindistanda gece Şelalesi filmi sizlerle olacak. Hindistanda gece Şelalesi filmi, dram macera ve romantizmin bir arada olduğu; 2014 İspanya , Türkiye , İsveç ve Romanya ortsk yapımı mükemmel bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğundaki isimse İspanyol yönetmen Chema Rodríguez bulunmaktadır. Filmin yapımcılığını ise David Planell yürütmüştür. Filmde yer alan oyuncular ise Ken Appledorn , Javier Pereira , Clara Voda , Linda Molin ve Vanessa Castro gibi isimler projede yer almışlardır. Dilediği gibi bir yaşam sürmüş Ricardo amansız bir hastalığa yakalanıp kötürüm de kalınca gençlik yıllarında konakladığı Hindistan’a gidip orada ölmeyi , yakıldıktan sonra da küllerinin Ganj nehrine savrulmasına karar verir.
Ancak bu tekerlekli iskemle ile tek başına yapacağı bir şey değildir. Zira kamyonetle Türkiye, İran, Afganistan ve Pakistandan geçerek Hindistan’a ulaşmak gerekir.Uzun zamandır yanında çalışan ve ailevi sorunları olan Dana, ona yardım etmek ister, ancak Ricardo buna yanaşmaz. Film eğer aşkı anlatıyorsa da duygu seyirciye ulaşmıyor. Hindistanda gece Şelalesi filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Hindistanda gece Şelalesi filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için Hindistanda gece Şelalesi türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Hindistanda gece Şelalesi izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Hindistanda gece Şelalesi full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

    panelci.org

    Renew Now