istanbul escort
Plemya – Kabile 2015
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,523 Görüntülenme

Plemya – Kabile 2015

1 2 3 4 5 6 7 8

İşitme engelli insanlar için, hayat çok zordur. Neden diye sorarsanız eğer bu tür insanlar iletişim konusunda eksik oldukları için, anlatmak istediklerini tam olarak anlatamazlar. Bu tür vatandaşlarımızın aşkları da bambaşka oluyor tabi. Kabile 2015 izlerken, bir yandan onlar gibi hissetmenin ne demek olduğunu sorgulayacaksınız; bir yandan da onlar için hayatın ne demek olduğunu öğreneceksiniz.
Sergey, genç ve dinamik bir gençtir. Fakat o da biraz şansız doğmuştur. Çünkü işitme ve konuşma engeli vardır. Onu hiç bir şey yıldırmamıştır. Kendisi gibi öğrencilerinde içinde bulunduğu bir denizcilik okuluna yazılmıştır. Okuldaki ilk günüyle başlayan yapıtta, öğrenciler arasında oluşan çetecilik anlayışı çok sert bir hal almış durumdadır. Böylesine bir ortamda okumaya çalışacak olan Sergey için büyük bir sorun büyük bir durum haline gelmiştir. Çünkü öğrencilerin kurduğu her bir çete farklı bölgelerde suçlara karışmışlardır.
Sergey’de bu hiyerarşinin kurbanı olmuştur. Bir çeteye üye olmak zorunda kalan Sergey tuhaf bir şey yaşamıştır. Bu tuhaflık şu ki; başka bir çetenin üyesi olan bir kıza aşık olmuştur. Bu aşk her ikisi için büyük bir problem olacaktır. Böylesine bir düzende oluşacak bir aşk bir çok sorunu da beraberinde getirecektir. Kabile filminin yönetmenliğini Miroslav Slaboshpitsky üstlenmiştir. İlk defa Cannes Film Festivalinde ilk kez gösterime giren yapım 3 büyük ödülle geri dönmüştür. Genellikle sessiz sinema tadında devam eden filmde, kişiler ve karakterler rollerine çok iyi çalışmıştır. Miroslav Slaboshpitsky’nin ilk uzun metrajlı yapımıdır.
ABD , Hollanda ve Ukrayna gibi büyük ülkelerin ortak yapımı bir çalışmadır. Filmin senaryosunu ise Myroslav Slaboshpytskiy kaleme almıştır. Kabile 2015 filminde yer alan oyuncular ise Digna Sinke, Grigoriy Fesenko, Yana Novikova, Rosa Babiy, Alexander Dsiadevich, Yaroslav Biletskiy, Ivan Tishko, Alexander Osadchiy, Alexander Sidelnikov, Alexander Panivan ve Andriy Haddad gibi genç isimler filmde yer almıştır. Filmin yapımcılığını ise Elena Slaboshpitskaya yürütmüştür. 2 saat 12 dakikalık harika bir dram filmi 19 Haziran 2015 tarihinde sizleri bekliyor olacak. Kabile 2015 filmini full hd veya 720p seçenekleriyle sitemizden HD olarak
izleyebilirsiniz. Kabile 2015 yapımını ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyen izleyiciler için Kabile 2015 türkçe dublaj izle bölümünden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Kabile 2015 izlerken bir problemle karşılaşırsanız veya düşüncelerinizi bildirmek için
aşağıda bulunan yorum yap yerinden bizlere yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en mükemmel Kabile 2015 full izle seçeneğini sağlarken bizlere bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?