istanbul escort
Poker Gecesi – Poker Night 2014 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
837 Görüntülenme

Poker Gecesi – Poker Night 2014 izle

1 2 3

Ron Perlman ve Beau Mirchoff baş rollerini paylaştı bu 2014 ABD yapımı aksiyon ve suç filmi sizlerle olacak. Kumar masaları insanların en çok şanslarının döndüğü ve hayatlarının bir anda değiştiği yerlerdir. Bu tip yerlerde yapacağınız tek bir hamle hayatımızın sona ermesine de sebep olabilir. Her şey doğru karar vermekten geçiyor.

Jeter henüz pek fazla tecrübe kazanamamış üstelik görevi boyunca silahıyla acemice hareketler yapmış biridir. Fakat günün birinde bulunduğu yerde tesadüfen önemli bir suçlu ile karşı karşıya gelir ve adamı öldürür. Bunun üzerine dedektifliğe terfi ettirilen Jeter artık bir kahraman olmuştur. Aynı zamanda meslektaşlarıyla birlikte kendi aralarında düzenledikleri Poker Gecesine de düzenli olarak katılan Jeter’in başına beklenmedik şeyler gelmek üzeredir. Psikopat bir katil tarafından hiç beklemediği bir anda kaçırılır ve işin gerçek yüzü yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başlayacaktır. Poker Gecesi filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Poker Gecesi filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için Poker Gecesi türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Poker Gecesi izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Poker Gecesi full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin ? hdfilmevreni1.co iyi seyirler diler…


.ru/videos/embed/mail/tnrtnrtnr/_myvideo/801.html’ width=’626′ height=’367′ frameborder=’0′ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen>
Dikkat : Film izledikten SONRA LÜTFEN SAYFANIN ALTINA İNİP YORUM YAPINIZ.YORUM YAPARAK DİĞER İZLEYİCİLERE FİKİR VEREBİLİRSİNİZ.