istanbul escort
Robot Hükümdarlığı — Robot Overlords 2014
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
694 Görüntülenme

Robot Hükümdarlığı — Robot Overlords 2014

1 2 3 4 5 6

Artık dünyadan başka yaşam yerlerinin olduğuna dair bir çok teori ortaya çıkmaktadır. Bu da insanları düşünmeye sevk etmektedir. Acaba başka yaşam yerleri var mıdır? Bir gün bizim dünyamıza da gelecekler mi? Bu gibi düşüncelerin var olması film sektörününde işine yaramıştır. Robot Overlords izle filminin konusu da bu senaryo üzerinden işlenmiştir. Dünyadan çok uzakta olan bir galaksiden gelen robotlar istilaya başlamıştır. Bu istila fazla uzun sürmemiştir. Çünkü teknolojiyle donatılmış bu robotlar insan gücünün 100 katından daha fazla güçlüdür.
Robot Overlords hd izle filminde dünya istilasının tamamlanmasının ardından bazı kurtulan insanlar kalmıştır. Bu insanlar yaşamları karşılığında robotlara hizmet etmektedirler. Robotların takip alanında kalmaları için onlara implant adında bir cihaz takmışlardır. Bu cihazla birlikte yaşamak zorundalar. Günü geldiğinde büyük bir isyan berberinde umudu da getirecektir. Robot Overlords tek parça izle filminin yönetmenliğini Jon Wright üstlenmiştir. Senaryosunu ise Jon Wright ve Mark Stay birlikte kaleme almışlardır. Filmin yapımcılığını sie Ian Flooks ve Justin Garak birlikte yürütmüşlerdir. Filmin bir diğer ismi ise Our Robot Overlords şeklinde belirtilmiştir. Robot Overlords filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Robot Overlords filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için Robot Overlords türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Robot Overlords izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Robot Overlords full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

    panelci.org

    Renew Now