istanbul escort
Sanık – Lucia de B. 2014
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
731 Görüntülenme

Sanık – Lucia de B. 2014

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Psikolojisi bozuk insanların neler yapabileceğini hiç birimiz tahmin edemeyiz. Bunun en iyi örnekleri geçmişte yaşanmıştır. Sanık 2014 filminin konusu da tam bu tür olaylara odaklanıyor. Filmde yer alan konu tamamen gerçek ve yaşanmış bir olaydan alınmıştır. Filmin merkezinde bulunan Lucia De Berk bir hastanede hemşirelik yapmaktadır. Hemşirelik yaptığı hastanede bir çok bebek ve hastanın ölümünden yargılanmaktadır.
2001 – 2010 arasında geçen bu dava hala devam etmektedir. Lucia De Berk’in ne gibi bir sebepten dolayı böyle bir şey yaptığı çözülememiş bir muammadır hala. Filmin yönetmenliğini Paula Van Der Oest üstlenmiştir. Sanık 2014 izle filminin senaryosunu Paula Van Der Oest kaleme almıştır. Filmde yer alan oyuncular ise Barry Atsma , Fedja Van Huêt , Sallie Harmsen , Isis Cabolet ve Marwan Kenzari şeklindedir. Film Hollanda ve İsveç ortak yapımı dram ve psikoloji adına güzel bir tespit niteliği taşımaktadır. Sanık 2014 filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Sanık filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için Sanık türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Sanık izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Sanık full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar