istanbul escort
The Atticus Institute – Atticus Enstitüsü 2015
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
317 Görüntülenme

The Atticus Institute – Atticus Enstitüsü 2015

1 2 3

Paranormal olaylar hep bilim insanlarının dikkatini çekmiştir. Çünkü bu tür olaylar bilim ötesindeki olaylardır. Bilim insanları ise bu olayları aydınlatmak adına bir sürü deney ve bir sürü inceleme yaparlar. Atticus Enstitüsü izlerkende bu tür olayların doğaüstü olaylar olduklarına sizde inanacaksınız. Çünkü nesnelerin bir kuvvet olmaksızın hareket edebilmeleri reel olarak kanıtlanamaz.
Bir rüzgarın, bir elin ve başka bir nesnenin dokunması gerekmektedir hareket için. Atticus Enstitüsü filmi de bu olayı başka bir boyuta taşıyan güzel bir yapım. Filmin kısaca konusuna değinecek olursak eğer filmde yer alan Atticus Enstitüsü adında bir yer vardır. Bu yerde bulunan bilim adamları sürekli olarak bir şeylere kanıtlar bulmaya çalışırlar. Bu üniversitede bulunan doktora cinli bir kadın getirilir. Yani kadına bir şekilde musallat olmuş üç harfli canlılar vardır. Bu kadını gördüklerine çok sevinirler.
Neden diye soracak olursanız eğer kadın nesneleri hareket ettirebilmektedir. Bunu nasıl yaptığını araştırmaya başlarlar fakat hiç bir somut kanıt elde edemezler. Bu andan sonra iş onlardan çıkmıştır artık. Kadına musallat olan şey doktorları da rahatsız etmeye başlar. Bu rahatsızlık korkunç boyutlara ulaşmadan bir çözüm bulunması gerekir. Artık işi askeriye ve CIA ajanları ele alırlar. Bu kadını bir silah olarak kullanmayı düşünürler fakat bu hiç kolay olmayacaktır. Çünkü musallat olan şey her neyse onların gücünün kat ve kat üstündedir.
2015 yapımı olan Atticus Enstitüsü filminin yönetmen koltuğunda Chris Sparling bulunmaktadır. The Atticus Institute filmini izlerken korku ve gerilim aynı anda yaşayacağımız mükemmel bir yapıt olmuş. Böylesine güzel bir senaryoyu ise yine Chris Sparling kaleme almıştır. Aynı zamanda da yapımcılığını yürütmek Chris Sparling için çok zor olmuştur. Filmde yer alan oyuncular ise William Mapother , Rya Kihlstedt , John Rubinstein , Hannah Cowley ve Rob Kerkovich şeklindedir. Film 10 Şubat 2015 tarihinde ABD sinemalarında vizyona girmiştir. Atticus Enstitüsü filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. Atticus Enstitüsü filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için Atticus Enstitüsü türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Atticus Enstitüsü izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi Atticus Enstitüsü full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

    panelci.org

    Renew Now