istanbul escort
The Originals 2. Sezon
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,684 Görüntülenme

The Originals 2. Sezon

The Vampire Diaries dizisinin Spin Off’u olan The originals dizisi melez yani kurt adam vampir karışımı doğaüstü yaratıklar üzerine yapılmış bir dizidir. Birinci sezonuyla The Vampire Diaries dizisi kadar çok ilgi çeken dizi daha fazla beklemeyerek izleyicilere sunuldu. hdfilmevreni1.co farkıyla izleyebilirsiniz. Yeni sezonun yapımını Julie Plec ve Ron Mcleod birlikte üstlendiler. Senaryosunu ise L.j. Smith ve Julie Plec ortak çalıştılar. Kurt adam-vampir melezi, orijinal vampirlerden Klaus Mikaelson, doğaüstü olayların kaynaşma noktası New Orleans’ta kendisine karşı bir güç oluşturulduğuna dair gizemli bir mesaj alır ve zamanında ailesinin de kurulmasına yardım ettiği, Fransız mahallesi Quarter’a gider.

Klaus’un kafasındaki sorular, onu New Orleans’ta insanlarının ve her türlü doğaüstü sakininin üzerinde kontrolü olan, şehrin önceki şeytani koruyucusu, eski çırağı ve dostu Marcel’e götürür. Klaus’un kardeşi Elijah ise Klaus’a yardım edip onu geri döndürmeye ikna etmeye karar verir ve onun peşinden gider. Daha sonra ortaya çıkar ki kurt-kız Hayley de aile geçmişiyle ilgili bazı ipuçları aramak için buraya gelmiş ve Sophie adındaki güçlü bir cadının eline düşmüştür. Marcel’in Klaus’u kışkırtmasıyla ve sadık yandaşlarına emir verip mutlak gücüyle hükmetmesiyle tansiyon iyice yükselir. Kız kardeşleri Rebakah, Mystic Falls’ta onlara katılmak için beklerken Klaus ile Elijah, New Orleans’ın bir kez daha Kökenler tarafından yönetilmesi için cadılarla kolay olmayacak bir anlaşma yapmanın peşine düşerler. The Originals 2. Sezonunu full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden full olarak
izleyebilirsiniz. The Originals 2. Sezon filmini ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyenler için The Originals 2. Sezon türkçe dublaj izle kısmından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
The Originals 2. Sezon izlerken bir sorun yaşarsanız veya görüşlerinizi belirtmek için
aşağıdan yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en iyi The Originals 2. Sezon full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar