istanbul escort
The Search – Arayış 2015
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
250 Görüntülenme

The Search – Arayış 2015

1 2 3

Savaşın en kötü yanlarından birisi ise geride bıraktığı izlerdir. Bu durum en çokta çocuklar için ağır bir durumdur. 1999 yılının güz aylarıdır. Çeçenistan’da süren savaş halkı perişan bir duruma sürüklemiştir. Arayış izlerken çocukların ve insanların savaştaki korkularını ve bir ablanın amansız mücadelesini izleyeceksiniz. Bu süren savaş sonrası bir çok çocuk yetim ve öksüz kalmıştır. Bu çocukların barındığı bir yardım kuruluşunda görev yapan Carole, çocuklar konusunda çok hassastır. Bu hassasiyetinden olsa gerek ki; bir çocuk onun çok dikkatini çekmiştir. Hadji adındaki bu çocuk çok akıllı ve çok zekidir. Mülteci kampındaki bu bekleyişin ardından Carole bu çocuğu evine götürür. Çocuğu almıştır fakat çocuğun son ailesi olan ablası büyük bir Arayış içerisindedir.
Arayış hd izlerken yönetmenliğini, senaryosunu ve yapımcılığını Michel Hazanavicius üstlenmiştir. Film, Fransa ve Gürcistan ortak yapımı harika bir dramatik filmdir. Filmdeki olaylar ve mekan konuyla yam bir köprü oluşturabilecek niteliktedir. Arayış filmini full hd veya 720p seçenekleriyle sitemizden HD olarak
izleyebilirsiniz. Arayış yapımını ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyen izleyiciler için Arayış türkçe dublaj izle bölümünden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Arayış 2015 izlerken bir problemle karşılaşırsanız veya düşüncelerinizi bildirmek için
aşağıda bulunan yorum yap yerinden bizlere yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en mükemmel Arayış full izle seçeneğini sağlarken bizlere bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?