istanbul escort
The Walking Dead 6.Sezon
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,390 Görüntülenme

The Walking Dead 6.Sezon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

The Walking Dead yani Yürüyen ölüler dizisi 6.sezonu nihayet görücüye çıktı. Bu dizinin en çarpıcı yanı ise her bölümünün ayrı bir film tadında geçtiği korku,gerilim ve maceranın dozunun hiç inmediği dünyanın en çok izlenen dizisi ünvanını hiç yitirmemiştir. 6.Sezonla ilgili bir çok haberde sosyal medyaya düşmüştür.
En ilginç haberse yeni sezonda Eugene’nin öleceğine dair olan haberdir. Bu haberin çıkmasına neden olan isimse Abraham rolünü canlandıran Michael Cudlitz’in twitter’da yaptığı bir açıklama neden olmuştur. Açıklamayı neden yaptığına dair bir bilgi olmasa da yinede izleyiciler bu konu hakkında uzun bir süre konuşmuştur.
The Walking Dead yıldız oyuncusu Josh McDermitt hakkında geçmiş dönemde bir söz söyleyen Cudlitz, The Walking Dead hayranlarını meraklandırdı. The Walking Dead 6.Sezon izleyicileri zombi avcılarını yeni bir bölgede görecekler. Hayatta kalmak için elinden geleni yapan kahramanlarımız artık San Diego’da hayatlarına devam edeceklerdir. Yeni sezonda bizleri yeni karakterlerin ve yeni maceraların beklediği bir süper dizi bekliyor.
Dizide yer alan Andrew Lincoln, Norman Reedus, Melissa McBride, Chandler Riggs, Ross Marquand ve Michael Cudlitz gibi ünlü isimler dizide rol alacaktır. Yeni sezonun yönetmen koltuğunda Gregory Nicotero ve Ernest R. Dickerson yer almıştır. Yapımcılığını ise David Alpert yürütmüştür. The Walking Dead Sezon 6’nın senaryosunu ise Frank Darabont kaleme almıştır. The Walking Dead 6.Sezon dizisini full hd veya 720p seçenekleriyle sitemizden HD olarak
izleyebilirsiniz. The Walking Dead 6.Sezon yapımını ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyen izleyiciler için The Walking Dead 6.Sezon türkçe dublaj izle bölümünden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
The Walking Dead Season 6 izlerken bir problemle karşılaşırsanız veya düşüncelerinizi bildirmek için
aşağıda bulunan yorum yap yerinden bizlere yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en mükemmel The Walking Dead 6.Sezon full izle seçeneğini sağlarken bizlere bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar