istanbul escort
Two Days in the Smoke – Londra’da Hesaplaşma 2014 Türkçe Dublaj Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
432 Görüntülenme

Two Days in the Smoke – Londra’da Hesaplaşma 2014 Türkçe Dublaj Full izle

1 2 3 4 5 6 7

Biz insanlar ne çekersek merakımızdan çekiyoruz sanırım. Bir yerde otururken yan masadaki kişileri dinleme ihtiyacı duyarız hep biz insanlar. Bu bizim için çok kötü bir durum olmasa da bazen başımızın derde girmesine neden olabilir. Londrada Hesaplaşma izlerken , bir merakın insanı ne denli boyutlara götürdüğünü ve insanın kurtulamayacağı bir belaya batırdığını izleyeceksiniz.
Avukat Brad Walker, hayatındaki en zor günü yaşamaktadır. Arakdaşı Dean ile birlikte oturup gündelik olayları konuşmaktadırlar. Fakat yan masaya oturan bir kaç adamın konuştuklarına da kulak kabartmayı ihmal etmemiştir. Yan masada oturan adamların birer uyuşturucu kaçakçısı olması Walker için büyük bir sıkıntı olacaktır. Uyuşturucu kaççakçıları Walker’ın peşine düşecek ve kıyasıya bir gerilim ve aksiyon başlayacaktır.
Londrada Hesaplaşma filminin yönetmenliğini Ben Pickering üstlenmektedir. Filmin senaryosunu ise Darren Ripley kaleme almıştır. Filmde rol alan oyuncu kadrosu ise Christian Brassington , Jon Campling , Lili Bordán , Stephen Marcus ve Alan Ford şeklindedir. Filmin yapımcılığını ise Andrew Ornitharis ve Ben Pickering birlikte yürütmüşlerdir. Londrada Hesaplaşma filmini full hd veya 720p seçenekleriyle sitemizden HD olarak
izleyebilirsiniz. Londrada Hesaplaşma yapımını ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyen izleyiciler için Londrada Hesaplaşma türkçe dublaj izle bölümünden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Londrada Hesaplaşma izlerken bir problemle karşılaşırsanız veya düşüncelerinizi bildirmek için
aşağıda bulunan yorum yap yerinden bizlere yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en mükemmel Londrada Hesaplaşma full izle seçeneğini sağlarken bizlere bir teşekkürü çok
görmeyin ? hdfilmevreni1.co iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

    panelci.org

    Renew Now