istanbul escort
X Men Geçmiş Günler Gelecek Rogue Cut 2014
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
336 Görüntülenme

X Men Geçmiş Günler Gelecek Rogue Cut 2014

1 2 3 4 5 6 7 8

X Men serisinin en iyi filmi olan ” X Men Geçmiş Günler Gelecek” filminin kesilen bölümlerinin yayınlanacağı bu filmde ise kahramanlarımız mutantların geleceği için hayatlarını hiçe sayacaklardır. Başta Doktor X, Wolverine, Magneta, Buz çocuk Jony ve bir kaç yeni mutant… Sentinel adı verilen bir ırk mutantların özelliklerini kopyalayıp taklit edebilmektedirler. Bu sayede bütün mutantları öldürmeye başlamışlardır.
Irkın kurtuluşunun bir yolu vardır sadece o da geleceğe gidip durumu başlamadan bitirmek. Geleceğe gidiş sıkıntılı olduğu için kendini yenileme özelliği olan Logan, bu yolculuğa dayanabilecek tek kişidir. Yolculuk esnasında doktorun ve Magneto’nun genlik halleriyle tanışacak ve onlarla anlaşma yapmaya çalışacaktır. Hugh Jackman , Jennifer Lawrence , James McAvoy , Anna Paquin ve Nicholas Hoult gibi bir çok ünlü ismin yer aldığı Fantastik Filmler kategorisinin en iyi filmi sizlerle olacak. Yönetmen koltuğunda Bryan Singer bulunmaktadır. X Men Geçmiş Günler Gelecek Rogue Cut filmini full hd veya 720p seçenekleriyle sitemizden HD olarak
izleyebilirsiniz. X Men Geçmiş Günler Gelecek Rogue Cut yapımını ayrıca türkçe dublaj izlemek isteyen izleyiciler için X Men Geçmiş Günler Gelecek Rogue Cut türkçe dublaj izle bölümünden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
XMen Geçmiş Günler Gelecek Rogue Cut izlerken bir problemle karşılaşırsanız veya düşüncelerinizi bildirmek için
aşağıda bulunan yorum yap yerinden bizlere yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en mükemmel X Men Geçmiş Günler Gelecek Rogue Cut full izle seçeneğini sağlarken bizlere bir teşekkürü çok
görmeyin

  • Yorumlar
  • Detaylar