istanbul escort
Zootropolis Hayvanlar Şehri 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
435 Görüntülenme

Zootropolis Hayvanlar Şehri 2016

1 2 3 4 5 6 7

Zootropolis Hayvanlar Şehri İzle
Karlar kraliçesi eskiden çok güzel ve yemyeşil olan ülkeyi lanetlemiş ve sonsuza kadar kar yağışının olduğu soğuk ve buzlardan oluşan bir ülke haline getirmiştir. Ülkede yaşayan insanlar ise bu durumdan dolayı çok mutsuzlar. Fakat kimse karlar kraliçesine karşı gelecek güçte değildir. 2016 filmlerine damga vuracak olan hayvan masalının hep birlikte izleyip güleceğiz.
Fakat karlar ülkesinde karlar kraliçesine karşı çıkacak bir kişi vardır. O da cesur Anna’dır. Tabi ki Anna’yı yalnız bırakmayan dağ adamı Kristof ve onun sadık dostu ren geyiği Steve vardır. üç arkadaş bilinmez bir maceraya atılır ve karlar kraliçesinin bu laneti ülkelerinden kaldırması için onunla savaşmaya giderler.
Zootropolis Hayvanlar Şehri Full HD İzle
2013 yılı ABD yapımı olan bu animasyon ve macera türündeki film Zootropolis Hayvanlar Şehri izle büyük küçük herkes tarafından izlenebilecek bir filmdir. Zekice kurgulanmış hikayesi ve son derece yüksek animasyon teknikleri ile yapılmış olan karlar ülkesi 2 izle seçenekleri ile de son derece yüksek keyif verecek bir filmdir.

Zootropolis Hayvanlar Şehri izle
Ormanın derinliklerine doğru yolculuğa çıkan Anna, Kristof ve Steven oldukça farklı bir maceranın içine adım atarlar. Ormanın korkutuculuğu ve karşılarına çıkan mitolojik canavarlar her dakika farklı bir aksiyonun yaşanmasını sağlamaktadır. Ormanın en kuytu köşelerinden dağların en sarp yamaçlarına kadar ilerleyen ve Karlar kraliçesini bulmaya çalışan bu üç sevimli arkadaş oldukça garip büyüler ile ve olaylarla karşılaşacaktır.
Zootropolis Hayvanlar Şehri Türkçe Dublaj İzle
Zootropolis filminin yönetmenliğini Chris Buck, Jennifer Lee yapıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Kristen Bell , Josh Gad , Jonathan Groff , Idina Menzel , Ciaran Hinds gibi isimler yer alıyor. Karlar ülkesi 2 filmi her sahnesi macera ve aksiyon dolu oldukça farklı bir animasyon filmleridir.
Oldukça farklı şekillerde işlenen hikayesi ile Zootropolis Hayvanlar Şehri full izle seçenekleri ile animasyon severleri beklemektedir. Türkçe dublaj veya Türkçe alt yazı izleme seçeneklerinin de sunulduğu Karlar Ülkesi 2 filmi HD olarak izlenebilir. Yüksek kalitede ses ve görüntü kalitesi imkanı ile sunulan Zootropolis Hayvanlar Şehri ailecek severek izleyeceğiniz filmler arasında olacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler